Neegzistuojantis virusas. Sensacingas pokalbis su Christine Massey

Paruošta pagal Jon Rappoport

2021 m. spalio 6 d. 

Christine Massey, aktyvi Kanados visuomenės veikėja, turinti biostatistikos išsilavinimą, naudojasi Informacijos laisvės akto (Freedom of Information ActFOIA) užklausomis * kaip tyrimo priemone, kad atskleistų tiesą apie SARS-CoV-2: ar šis virusas egzistuoja?

 • Informacijos laisvės aktas (FOIA, JAV) tai įstatymas, kuris nuo 1967 m. visuomenei suteikia teisę prašyti iš visų valstybinių institucijų pateikti bet kokią informaciją. Visos valstybinės institucijos privalo atskleisti visą turimą informaciją, kurios reikalaujama remiantis šiuo aktu. Informacijos laisvės akto užklausoms pateikti skirta platforma internete: https://www.foia.gov/about.html

Taigi, C. Massey metodas atskleidė šokiruojančius rezultatus.

Sąmoningai (atsijungusius nuo autopiloto – aut. past.) mąstančių žmonių pasaulyje, toks tyrimas laimėtų daug apdovanojimų ir būtų plačiai paskelbtas. Šiandien vis daugiau ir daugiau žmonių, pasidomėję C. Massey išvadomis, atsitokėja ir iš esmės pakeičia savo požiūrį į plandemiją.

Toliau pateikiamas pokalbis su genialia ir nepalaužiama Christine Massey:

Jon: Jūs ir jūsų bendradarbiai išsiuntėte daug FOIA užklausų visuomenės sveikatos institucijoms visame pasaulyje. Jūs prašėte dokumentų, kurie įrodytų, jog SARS-CoV-2 virusas egzistuoja. Kaip ir kodėl jūs sugalvojote taikyti tokį tyrimo metodą?

Christine: 2014 m.  viena Edmontono gyventoja išsiuntė užklausą pasinaudodama Informacijos laisvės aktu Kanados Sveikatos organizacijai (Health Canada), prašydama tyrimų, susijusių su hidrofluorosilicio rūgšties (pramonės atliekų fluorido rūgšties) naudojimu viešame geriamame vandenyje (vandens fluoridinimui). Organizacija moteriai atsakė, kad jie neturi jokių tyrimų, kurie pagrįstų ar tokia praktika saugi ir efektyvi.  

Po kelių metų kai kurie vyriausybės finansuojami aukštos kokybės tyrimai parodė, kad įprasti fluorido kiekiai nėštumo metu susiję su palikuonių mažesniu intelekto koeficientu ir padidėjusiais ADHD (dėmesio deficito/hiperaktyvumo sutrikimo) simptomais. Nepaisant to, odontologai ir visuomenės sveikatos bendruomenė toliau skatino ir gynė taip vadinamą “didijį visuomenės sveikatos gerinimo pasiekimą”, versdami atlikti šį prieštaringą prevencinį dantų gydymą visoms bendruomenėms ir nepaisė šių tyrimų. Dėl šių priežąsčių aš pasinaudojau Informacijos laisvės akto užklausomis, kad parodyčiau, jog skirtingos institucijos, užsiimančios vandens fluoridinimo skatinimu ir gynimu Ontario, Albertos ir Vašingtono valstijose, negalėjo pateikti ar nurodyti nei vieno pirminio tyrimo, įrodančio pasekmių saugumą

Taigi, sekdama tokius žmones kaip David Crowe, medikus Andrew Kaufman, Stefan Lanka ir Thomas Cowan, padariau išvadas, kad taip vadinamas SARS-CoV-2 virusas niekad nebuvo išskirtas (išgrynintas) iš paciento mėginio, o po to charakterizuotas (apibūdintas), suskirstytas ir ištirtas kontroliniais tyrimais. Todėl niekad nebuvo įrodyta, kad jis egzistuoja ir aš supratau, kad Informacijos laisvės akto užklausos gali būti panaudotos patikrinti jų teiginius.  

Dauguma žmonių negaiš laiko tikrindami visus taip vadinamus “viruso izoliacijos” tyrimus, todėl Informacijos laisvės akto užklausos buvo būdas:

 1. įsitikinti, jog niekas nebuvo pražiūrėta;
 2. ir patikrinti, ką šie džentelmenai (Kaufmanas, Cowanas, Crowe ir Lanka) teigė ir ar jie tikrai teisūs.

Tad 2020 m. gegužės mėnesį pradėjau siųsti FOIA užklausas dėl bet kokių atitinkamose institucijose turimų įrašų, kurie aprašo nesvarbu kieno, nesvarbu kurioje pasaulio vietoje atliktą taip vadinamo “SARS-CoV-2 viruso” izoliaciją/išgryninimą iš sergančio paciento paimto ir nepakeisto mėginio.

Jon: Kelioms visuomenės sveikatos ir vyriausybinėms įstaigoms pateikėte šias FOIA užklausas?

Freedom of Information Act (FOIA) | Civil Liberties Defense Center

Christine: Aš asmeniškai užklausiau ir gavau atsakymus iš 22 Kanados institucijų. Tai yra visuomenės sveikatos įstaigos, universitetai, kurie teigia, kad “izoliavo virusą”, ir 3 policijos tarnybos – dėl jų SARS-CoV-2 taikomų apribojimų. Be to aš asmeniškai gavau atsakymus iš dar keletos institucijų, esančių už Kanados ribų, įskaitant JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centrą (CDC) ir Anthony Fauci Nacionalinį alergijos ir infekcinių ligų institutą (NIAID). Ir vis dar laukiu atsakymų iš daugelio kitų institucijų.  

Daugelis žmonių visame pasaulyje gavo atsakymus į tokias pačias, panašias ar susijusias FOIA užklausas iš savo šalies institucijų. Vienas iš tokių žmonių – mano kolega Michael S. – daug nuveikęs šiuo klausimu Naujoje Zelandijoje ir kitose šalyse, ir mano bendramintis Marc Horn taip pat gavo daug atsakymų Jungtinėje Karalystėje.

Visus man atsiųstus atsakymus aš patalpinau savo tinklalapyje https://www.fluoridefreepeel.ca/fois-reveal-that-health-science-institutions-around-the-world-have-no-record-of-sars-cov-2-isolation-purification/ ir šiuo metu (2021 m. spalio 4 d.) mes turime FOIA užklausų atsakymus iš 104 institucijų, esančių daugiau nei 20-yje pasaulio šalių (ĮSKAITANT IR LIETUVĄ – aut. past.), ir visi atsakymai susiję su taip tariamo SARS-CoV-2 išgryninimu /egzistavimu. Ir dar turime teismų dokumentus iš Pietų Afrikos ir Portugalijos. Šiuo metu mano internetiniame puslapyje iš viso pateikta 110 užklausų atsakymų. Kitus FOIA užklausų atsakymus iš kitų institucijų sukelsiu į savo tinklalapį artimiausiu metu.

Final report of 2018-20 FOIA advisory committee now available | Stanford Libraries
FOIA

Jon: Kaip jūs apibūdintumėte atsakymus, kuriuos gavote iš minėtų įstaigų?

Christine: Kiekviena be išimties institucija nepateikė ir/arba nenurodė bent vieno dokumento, kuriame būtų aprašytas tariamo viruso išgryninimas bent iš vieno paciento mėginio.  

Visos 22 Kanados institucijos pripažino, kad tokių įrašų neturi (pagal galiojančius Kanados teisės aktus). Dauguma institucijų už Kanados ribų pripažino tą patį, įskaitant JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centrą (CDC, 2020 m. lapkričio 2 d.), Australijos Sveikatos Departamentą, Naujosios Zelandijos Sveikatos Ministeriją, JK Sveikatos ir Socialinės priežiūros departamentą.

Kai kuriais atvejais buvo pateikti kvaili pasiteisinimai. Pavyzdžiui, Norvegijos Sveikatos Direktorato atsakymas buvo toks, kad jie neturi, nesaugo ir nekontroliuoja dokumentų su informacija apie pacientus. Velso Visuomenės Sveikatos institucija atsakė medikei Janet Menage, kad tokių įrašų jie nesukūrė ir nors paprastai jie mielai ją nukreiptų į viešai prieinamus įrašus, bet šiuo atveju, jiems tai padaryti būtų per daug sudėtinga.  

Į FDA panaši Brazilijos injekcijų patvirtinimo įstaiga – Sveikatos reguliavimo agentūra (Anvisa), atsakė interesantei Marcella Picone, kad jie neturi įrašų su viruso išgryninimu ir tai nereikalaujama įstatymo, todėl (jų nuomone) tai ne jų pareiga įsitikinti, kad virusas iš tikrųjų egzistuoja.

Jon: Koks yra tikslus jūsų FOIA užklausų tekstas?

Christine: Laikui bėgant tekstas šiek tiek pasikeitė. Pavyzdžiui, pradžioje aš naudojau žodį “izoliacija”. Kadangi šiuo terminu taip stipriai piktnaudžiauja virusologai, nuo šiol naudoju žodį “išgryninimas”.

Visose užklausose aš tiksliai nurodžiau, ką turiu mintyje – izoliaciją /išgryninimą (tariamo viruso atskyrimas nuo viso kito), ir kad išgrynintos dalelės turi būti paimtos tiesiai iš mėginio, paimto iš sergančio paciento, ir kad tas paciento mėginys nebūtų iš pradžių sumaišytas su jokiu kitu genetinės medžiagos šaltiniu (t.y. beždžionės inkstų ląstelėmis, dar žinomomis kaip Vero ląstelės ar galvijų vaisiaus serumu, kuris paprastai yra naudojamas fiktyvių “viruso izoliacijos” tyrimų metu).

Aš visada patikslindavau, kad neprašau dokumentų, kuriuose tyrėjams nepavyko išgryninti tariamo viruso ir vietoj to jie kažką užaugino ar atliko PGR testą, ar sudėliojo kažkokią genetinę seką. Aš taip pat patikslinau, kad prašau dokumentų, kurių autoriumi gali būti bet kas ir bet kur – ne vien dokumentų, kuriuos sukūrė atitinkama institucija. Aš paprašiau nuorodų su bet kokiais išgryninimo įrašais, kuriuos turi institucija ir jog jie gali būti prieinami visuomenei kitur.

FOIA Requesters Wait Months, Years for Answers: Report | The Crime Report

Naujausias FOIA užklausos tekstas yra paskelbtas mano internetiniame puslapyje, kur aš skatinu kitus pateikti užklausas savo šalies institucijoms:  FOI užklausos dėl “SARS-COV-2 izoliacijos” pavyzdys.

Jon: Visos šios institucijos teigia, kad neturi dokumentų, įrodančių SARS-CoV-2 egzistavimą, bet tuo pačiu metu kai kurios iš šių agentūrų remia ir finansuoja tyrimus, kurie teigia, kad virusas egzistuoja. Kaip jūs paaiškintumėte tokį prieštaravimą?

Christine: Aš paaiškinsiu pavyzdžio pagalba: Kanados Visuomenės Sveikatos Agentūra (PHAC) yra vienintelė Kanados institucija, kuri iki šiol nesugebėjo pateikti aiškaus atsakymo, kad įrašų neturi. Vietoj to, jie man pateikė tai, ką jie apsimestinai laikė atitinkamais įrašais.

Įrašus sudarė kai kurie elektroniniai laiškai bei Whitney L. Bullard ir kitų dalyvavusių mokslininkų tyrimas, kurį rėmė PHAC ir jų Nacionalinė mikrobiologijos laboratorija, Manitobos Sveikata bei Manitobos Cadham Provincijos laboratorija.

Nei tyrimas, nei elektroniniai laiškai neaprašo tariamo viruso išgryninimo iš paciento mėginio ar iš ko nors kitko. Žodžio “izoliuoti” (arba “izoliacija” / “išgryninti” / “išgryninimas”) net nėra, išskyrus tyrimo rankraštyje žmonių izoliavimo kontekste, bet ne viruso.  

Minėto tyrimo skyriuje pavadinimu “Medžiagos ir metodai” pastebime, kad šie tyrėjai atliko PGR “testus” E genų sekos daliai (ne viruso), ir jie inkubavo paciento mėginius (ne virusą) ant Vero ląstelių (beždžionės inkstų ląstelės), pridėdami galvijų vaisiaus serumą, peniciliną/streptomiciną, amfotericiną B (antibiotikai – aut. past.), ir tada stebėjo ar buvo nepakenkta beždžionių ląstelėms.

Pacientų mėginiuose nebuvo ieškoma virusų ir jie nebuvo išgryninti. Procedūrose su beždžionių ląstelėmis nebuvo taikytos jokios kontrolinės grupės. Nebuvo reikalaujama ir nebuvo įrodyta, kad virusas būtų įtrauktas nors kažkur tyrimuose, bet jis “buvo apkaltintas” dėl bet kokios žalos beždžionių ląstelėms ir pakartotinai nurodydavo viso tyrimo metu (suskaičiavau 26 atvejus).

Nepaisant to, tai buvo vienintelis Kanados Visuomenės Sveikatos įstaigos pateiktas dokumentas.

Ir nors tyrėjai neteigė, kad šiame tyrime “izoliavo” tariamą virusą, jie atliko tą pačią beždžionių ląstelių kultūros procedūrą, kurią virusologai visose šalyse pateikia kaip “viruso izoliaciją”. 

Atkreipkite dėmesį į tyrimo anotaciją: “RT-PGR aptinka RNR, o ne infekcinį virusą”.

Todėl aš atrašiau Kanados Visuomenės Sveikatos institucijai, kad nei vienas iš dokumentų nepateikia tariamo viruso atskyrimo paciento mėginyje nuo visko kitko įrodančių faktų ir kad man reikia aiškaus atsakymo, patvirtinančio, jog jie neturi atitinkamų dokumentų.

Patikslintame atsakyme įstaiga primygtinai teigė, kad auksinio standarto tyrimas, naudojamas nustatyti nepažeisto viruso buvimą pacientų mėginiuose parodo matomą citopatinį (ląstelių žuvimo) poveikį ląstelių kultūros ląstelėms ir kad “PGR taip pat patvirtina, kad yra nepažeistas virusas”.

Jon’ai, jūs daug kartų įrodėte savo skaitytojams, kad niekas neizoliavo/neišgrynino “viruso”. Jie tiesiog daro prielaidą, kad pacientų mėginiuose “virusas” randamas (remiantis beprasmiais PGR testais). Jie įdėjo į paciento mėginius genetinę medžiagą ir toksiškus (nuodingus) vaistus, badu marino ląsteles ir tada neracionaliai apkaltino “virusą” dėl žalos ląstelėms. Jie nurodo tai, kas niekada nebuvo išgryninta, apibūdinta, suskirstyta ar moksliškai ištirta ląstelių kultūroje, bet primygtinai teigia, kad  “tai yra virusas”. Jie suklastoja “genomus” iš daugybės “sriuboje” aptiktų sekų. Visa tai yra beprotiškos spekuliacijos ir prielaidos, jokio mokslo.

Taigi žmonės, atsakingi už akivaizdžiai apgaulingus teiginius, sukurtus šių institucijų, yra arba visiškai nekompetentingi arba tyčia meluoja.

—Pokalbio pabaiga—


Noriu pabrėžti paskutinius Christine teiginius, kad minėtos institucijos atsako į FOIA užklausas, jog: “mes neturime įrašų apie viruso išgryninimą”, o tada remia tyrimus, kuriuose teigiama, kad virusas buvo išgrynintas ir taip neva atrastas. 

Visų viruso išgryninimo tyrimų metu taip vadinami standartai visiškai neatitinka aukso standarto.

Kadangi Christine labai tiksliai pateikia savo FOIA užklausas apie išgryninimo reikšmę, įstaigos yra priverstos atsakyti:

“Ką gi, ŠIUO atveju, mes neturime jokių duomenų apie viruso išgryninimą…”

O tai reiškia, jog nėra dokumentų, įrodančių, kad virusas buvo izoliuotas (išgrynintas) ir nėra apskritai jokių duomenų, įrodančių, kad SARS-CoV-2 virusas egzistuoja.


“Atkreipiame dėmesį, kad SARS-CoV-2 viruso išskyrimas ląstelių kultūrose, elektroninės mikroskopijos tyrimas bei viruso išgryninimas (filtravimas, ultracentrifugavimas,
chromatografija) NVSPL neatliekamas.”

Iš anglų kalbos vertė Inga Čaplinskytė, taisė Kornelija Lukoševičė

Nuorodos:

 1. https://blog.nomorefakenews.com/
 2. https://blog.nomorefakenews.com/2021/10/07/the-non-existent-virus-explosive-interview-with-christine-massey/
 3. https://www.fluoridefreepeel.ca/
 4. https://www.foia.gov/about.html?fbclid=IwAR1e-grn1JQXHxKdcwjaqOqhLHtVMt7IdWmSS_7tOZ-XNfd7Fnb8khINyVQ
 5. https://www.theinfectiousmyth.com/
 6. https://andrewkaufmanmd.com/
 7. https://wissenschafftplus.de/?fbclid=IwAR3WuN8SB77wrDiBM27bQcMguf4JPJq9KXN4GvTBSF9p3m-9PJbfWY507Uc
 8. https://www.westonaprice.org/
 9. https://www.fluoridefreepeel.ca/fois-reveal-that-health-science-institutions-around-the-world-have-no-record-of-sars-cov-2-isolation-purification/
 10. https://www.fluoridefreepeel.ca/template-for-foi-requests/
 11. https://www.instagram.com/dr.stefan.lanka/?hl=en

2 Comments

 1. Straipsnis sukrėtė, bet negali gi netikėt … Kažkur skaičiau, kad nacionalinėms laboratorijoms draudžia daryt tokius tyrimus ar skrodimus.
  … o tai kuo mūsų šeima tada sirgo, prieš 8 mėn. – nesunkiai [prie gripo temperatūra šoka virš 39′ , o čia kartais max 38,6′ pakildavo], bet ilgai.

  Like

  1. Nacionalinės laboratorijos neatlieka skrodimų.

   Jūsų šeima greičiausiai sirgo gripu. Įprasta pervadinti gripą covidu. Jeigu patikrintumėte kelių praėjusių metų sergamumo statistiką ULAC puslapyje, tai matysite, kad gripas beveik “išnyko”.

   Jeigu paskaitysite publikuotus mokslinius tyrimus, kuriose teigiama, kad mokslininkai izoliavo (išskyrė) virusą, tai sužinosite, kad virusas nebuvo izoliuotas.

   Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s