KOLEKTYVIAI KURIAMA TIKROVĖ

Pagal Joe Dispenza

Kiekvieną kartą, kai žmonės sąveikauja su informacija, ji tampa jų proto ar sąmonės dalimi. Šiuolaikiniai tyrimai rodo, kad pakankamas kiekis žmonių, turinčių panašų suvokimo lygį (kolektyvinį stebėtojų tinklą) nulemia tikrovę.

Žingeidūs žmonės nuolat susiduria su degraduojančių žmonių pasipriešinimu.

Kai kartu su informacijos pateikimu veikia emocinis komponentas, pvz.: baimė, išankstinis nusistatymas, pyktis, agresija, pasipiktinimas ir pan., žmonės tampa labiau jai paveikūs. Kodėl? Todėl, kad kuo labiau įsijaučiame emociškai, tuo labiau kreipiame dėmesį į įvykį. O kur nukreipiame dėmesį, ten nukreipiame energiją. Kitaip tariant, informacija tampa aktuali tik tada, kai ji prilygsta emocijai, kurią patiriame.

Lengva priklausyti bandai, bet reikia drąsos, kad išsiskirti.

Kadangi dabar paklausiausia pasaulyje prekė yra informacija, su kuria atkreipiamas daugumos žmonių, sutinkančių su pateikiamos informacijos turiniu, dėmesys, tai su ja ir formuojama kolektyvinė sąmonė.

Šis kolektyvinis sąmonės arba pasąmonės tinklas lemia tai, kaip kiekvienas priima informaciją ir susikuria pagal ją savąją tikrovę. Tačiau tai tik PRIMESTOS realybės suvokimas. Taip formuojami tradiciniai įsitikinimai.

Nereikia bijoti skleisti tiesą, netgi jei reikėtų tai daryti vienam.

Kai žmonės neužduodami klausimų priima, tiki ir pasiduoda informacijai, kuri prilygsta jų emocinei būklei, juos pasąmoningai užprogramuoja. Nesvarbu, ar informacija tiksli, ar klaidinga, svarbu laiku užtvindyti žmones stipriai įkrauta emocine informacija ir juos galima lengvai įtakoti patikėti bet kuo. Taip veikia žmonių programavimo mokslas. Įtakojant žmones priimti, tikėti ir pasiduoti informacijai jos neanalizuojant (nekvestionuojant), juos galima skatinti mąstyti, maitintis, rinktis, rengtis, elgtis, patirti ir/arba jausti įvairias emocijas. Per šį procesą galite paveikti žmones tikėti bet kuo – sąmoningai ar nesąmoningai.

Kartais žmonės nenori girdėti tiesos, nes jie nori ir toliau gyventi susikurtame iliuzijos burbule.

Kad neįkliūtumėte į minėto elgesio programavimo tinklą, labai  svarbu nenustoti analizuoti ir kvestionuoti situacijas.

Jei žmonės gyvena baimėje ir tiki informacija, kuri pagrįsta emocine baimės būsena, jie labiau priklausys nuo tų, kurie pašalins šią baimę, sumažins jų nerimą ar tiesiog palengvins dirbtinai sukurtą problemą. Nes jiems buvo ipiršta TIKĖTI.

Kuo toliau visuomenė iriasi nuo tiesos, tuo labiau nekenčia tų, kurie ją skleidžia.

1 Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s