Propagandos mokytojo patarimai prezidentui prieš kreipiantis į tautą

Kad suprastumėte esmę, perskaitykite iki pabaigos.

Pagal Jon Rappoport

Kovo 11, 2020

Ką dagumuma  žmonių sako, jei jūs iškeliate klausimus dėl “epidemijos” tikrumo arba net jei tik užsimenate, kad duomenys gali būti netikri?

Du dažniausi atsakymai: “bet juk žmonės miršta” ir “ekspertai juk nemeluotų”.

Taigi, šiame suklastoto viruso ir apokalipsės apie  rugį su garstyčiomis epizode, aš pristatau pasaką, kurią norėčiau pavadinti: PROPAGANDOS MOKYTOJAS ATVYKSTA Į MIESTĄ.

Šis veikėjas išmintingas asmuo ir mokytojas. Jis senas profesionalas. Jis užtikrina, kad melas būtų sakomas garsiai ir dažnai. Jis primena savo pavaldiniams jų misiją. Atleiskit dėl jo kalbos, bet jis labai prastos nuomonės apie žmoniją.

Štai jis jau čia, išlipa iš savo limuzino ir eina į penkių žvaigdučių viešbutį.  

Konferencijų kambarys. Apsaugos komanda patikrino patalpą, kad nebūtų  pasiklausymo blakių ir kitokių elektroninių šnipinėjimo aparatų. Užtraukiamos užuolaidos. Prie ilgo stalo sėdi tuzinas propagandos operacijų specialistų.

Mokytojas įeina į kambarį, atsistoja viename stalo gale ir be formalumų pradeda šnekėti:

—Aš turiu tik kelias minutes. Aš vykstu į Romą duoti nurodymus Popiežiui. Taigi pradedam. Mes nusiųsim žinias į nepraplautų masių galvas, kad jie tas žinias perduotų kitiems. Supratote? TAI yra tikrasis užkrato veiksnys. Niekada to nepamirškite. Mes esame Informacijos Centras kaimo stuobriams ir kvailiams, įskaitant tuos aukštą IQ turinčius kvailius, kurie galvoja, kad  jų koledžo diplomas reiškia, kad  jie turi mokslo išssilavinimą.

—Mes dirbame su mirtimi. Visame pasaulyje žmonės nuolat miršta, kiekvieną dieną. Visuomenė nenori apie tai galvoti. Gerai. Mums tai tinka. Mūsų darbas įtikinti kvailai mąstančius, kad  “naujos” šiuo metu  vykstančios mirtys tai dėl ypatingo viruso. Mes tai atliksim sulygindami MIRTĮ su KORONA VIRUSU. Ar aišku? Niekad šito nepamirškite. “Žmonės miršta, tikriausiai dėl viruso.” Tai mūsų bilietas.

—Šioje didžiulėje apgaulėje mūsų medicinos broliai jau gerai pasidarbavo suskirstydami mirtį į skirtingas kategorijas. Dabar jie akimirksniu gali eilinį plaučių uždegimą pervadinti į koronos viruso plaučių uždegimą. Jie gali pervadinti gripą į koroną. Jie gali priskirti nuo laiptų nukritusį vyrą prie viruso aukų. Aikštėje sudužo skraidanti lėkštė? Jei taip nutiktų, Ligų kontrolės ir prevencijos centro (CDC) tarnautojas ramiu veidu galėtų pasakyti kaimo stuobriams ir kvailuomenei, kad skraidančios lėkštės ateivis pilotas buvo pakirstas viruso ir dėl to jis prarado lėkštės kontrolę. 

—Todėl mes negalime nuvilti savo medicinos draugų. Mes turime padidinti žinios svarbą. Man reikia daugiau prognozių iš Harvardo ir Yale įtakingų žmonių. Juk žinote, kad milijonai mirs. Pusė pasaulio gyventojų bus užkrėsti.

—Kai kurie iš mūsų kvailių ir dykaduonių taikinių politikai. Jie  “tiki mokslu.” Mums reikia, kad šitie politikai uždarytų miestus. Sustabdytų transportą. Duotų žmonėms pajusti kančią. Kančia, krizė ir karantinas prilygsta VIRUSUI. Mums priklauso virusas. Tai mūsų nematomas ginklas. Tai idėja, išradimas, vaiduoklis, teroristas, monstras ir tik medicinos ekspertai gali jį sukontroliuoti, jei žmonės vykdys jų nurodymus. Pramušinėkite šią žinią. 

—O dabar tik tarp mūsų, pradžiai, ar jie kada nors rado visiškai naują virusą Kinijoje? Kam tai rūpi? Ar diagnostiniai viruso tyrimai nepakankami, nenaudingi, beverčiai ir apgaulingi? Žinoma. Ar “viruso epidemija” paauksuota apgaulė? Žinoma. Ar visi žmonės, kuriems diagnozuoja koroną, neturi iš vis jokios ligos? Be abejo. Ar žmonėms, kurie serga dėl bet kokios priežasties, pasakoma, kad jie turi koronos atvejį? Taip. Tai mūsų duona ir sviestas. Koks nors vargšas išlipa iš lėktuvo ir dėl blogo salono oro šiek tiek sukarščiuoja, ir jį uždaro karantinui į karinę bazę. Pūskit burbulą toliau. “Virusas gali jus užklupti bet kur ir bet kada.” Mieste, ligoninės intensyvios terapijos skyrius perpildytas sergančiais žmonėmis? Žinoma, kad taip. Žmonės serga visą laiką. Bet dabar, pamojus stebuklinga lazdele, jie patalpinami į intensyvios terapijos skyrių dėl galimo korona viruso. Gerai. Man reikia daugiau nuotraukų iš tokio intensyvios terapijos skyriaus. Man reikia video reportažo, rodomo per žinias. Kuo daugiau. Darbuokitės. Neatsipalaiduokit. Tai cirkas. Cirkas turi taisykles. Pagrindinė taisyklė ta, kad žmonėms greitai atsibosta, todėl jums reikės daug veiksmo, triukų, gyvūnų, papildomų pasirodymų ir saldainių, kad užimtumėte publiką. Intensyvios terapijos skyrius čia, intensyvios terapijos skyrius ten. Verkianti motina. Kam rūpi kodėl? Tai tikriausiai dėl viruso. Aš nenoriu girdėti apie visas kitas priežastis dėl ko žmonės serga. Aš tik noriu girdėti apie VIRUSĄ.  

—Niekad nepamirškite kaip lengvai jūs galite apgauti kaimo stuobrius. Vakar, vyrukas gyvenantis daugiabutyje susirgo gripu. Nieko tokio. Bet šiandien, tas pats vyrukas? Korona. Niekas nepasikeitė išskyrus žinias. Visi daugiabučio kaimynai pamiršo, kad dar vakar jis sirgu paprastu gripu. Tai nuostabus dalykas. Panaudokite tai. Aš noriu matyti daugiau rodomų laidotuvių per žinias. Užsiimkit. Parodykite man daugiau sporto renginių, vykstančių tuščiuose stadionuose.

—Mūsų šventasis gralis, mūsų tobulas tikslas, kuris nepasiekiamas, būtų: kad kiekviena mirtis pasaulyje per ateinančius šešis mėnesius ar metus būtų pavadinta korona virusu. Bet mes galime siekti idealo. Mes privalome.

—Yra dvi pakopos. Viena MES. O kita JIE-JUOS. MES valdome JUOS jų pačių ribotuose protuose. Mes palaikome šiuos ribotus protus su savo žiniomis. Priverskite juos tarškėti, “Bet žmonės miršta dėl viruso!” Tai grynas auksas. Kaskite toliau šį auksą.

Sugrįžęs į savo limuziną, mokytojas paskambina savo žmogui , dirbančiam Ligų kontrolės ir prevencijos centre (CDC). “Paklausyk,” jis sako, “jūs žmonės ten pradedate abejoti. Aš kalbu apie viruso diagnostikos tyrimus. Iš pradžių, kad jūsų tyrimų rinkiniai buvo blogi, nesuveikė. O dabar jūs nebeturitę jų pakankamai, kad visiems užtektų. Be to, sklando gandai, kad tyrimai iš esmės nepatikimi ir niekas neturėtų jais pasitikėti. Šitas šūdas turi dabar baigtis. Pakelkit savo kariuomenę. Sustatykite juos į eilę. Man reikia, kad sveiki ir sergantys žmonės, seni ir jauni, visi žmonės būtų diagnozuoti su korona ir man nereikia jokių abejonių. Mes abu žinome, kad tyrimai tik dėl akių, jie neveikia, bet niekas neturi to žinoti. Ar supratai? Ligų kontrolės ir prevencijos skyriaus darbuotojai (CDC) gali būti pakeisti. Jie gali atsidurti gatvėje. Už šią operaciją atsako propaganda, ne mokslas. TU palaikai MUS. Tokia hierarchija. Aš noriu, kad visuomenėje siautėtų BAIMĖ. Jeigu tu ten negali susitvarkyti, tuoj sužinosi, kad spaudoje visos citatos apie epidemiją ateina iš Pasaulinės sveikatos organizacijos (WHO), o ne Ligų kontrolės ir prevencijos centro (CDC). Aš įsitikinsiu, kad tu būtum išstumtas į antrą planą. Žmonės Pasaulio Sveikatos organizacijoje profesionalai. Jie žino kaip pateikti apgaulę. Net tie du kvailiai, Niujorko gubernatorius ir meras, labiau paremia šią netikrą epidemiją nei visi CDC darbuotojai kartu sudėjus. Susitvarkyk. Greitai.”

Jis uždaro savo telefoną ir įsideda jį į kišenę. Pakeliui į oro uostą jis niūniuoja melodiją. Jis pažiūri pro langą. Jis mąsto, kad jei sugebėtų visa tai ištempti ilgiau, galėtų priversti atšaukti Olimpines žaidynes. Galbūt net galėtų surengti Amerikos prezidento rinkimus internetu. Niekas nebalsuoja būdelėje. Negalima rizikuoti su viruso platinimu. Jis tyliai nusijuokia. Suvibruoja jo telefonas. Jis jį išsitraukia.

“Taip, pone?” jis atsiliepia. Klausosi. Palinksi. “Taip, pone, aš žinau, kad jūs kreipsitės į tautą dėl pandemijos už kelių minučių. Ka gi, pone, tai priverstinė vaidyba. Jūs atsidūrėte viduryje. Aš žinau, kad jūs tai suprantate. Jei jūs per daug sumažinsite epidemijos riziką, jums stipriai klius iš visų pusių. Merai, gubernatoriai, mokslininkai, medikai, visuomeninės sveikatos tarnautojai, Kongreso nariai, aukštosios technologijos, spauda—visi jie jus išskros į išsišiepusį moliūgą. Nieko nesakyti kas vyksta akcijų biržoje. Jei jūs bandysite sumažinti “epidemiją”, visas ekonomikos vaizdas apsivers aukštyn kojom. Net Goldman Sachs nesugebės jūsų apsaugoti. Apsižvalgykit aplink. Tas pusgalvis Niujorko meras skleidžia gandus apie visos metro sistemos sustabdymą. Mano patarimas, kad leistumėte operacijai tekėti savo vaga. Paskaitykite istoriją pie Arbatos judėjimą. Daugumai prezidentų kyla sunkumų termino pabaigoje. Korona viruso apgaulė tai jūsų problema. Išlaukite. Jei lapkričio mėnesį nesugebėsite įveikti Joe Biden, jums geriau grįžti į golfo laukų statybą. Jis kaba ant siūlo. Aš nemanau, kad baltachalačiai gali jam duoti tiek vaistų, kad jo smegenys funkcionuotų diskusijos metu. Jūs galbūt  pradėsit antrą kadencija su maža persvara, bet epidemijos operacija išgaruos, ekonomika atsistatys, o jūs—nesupykit, pone, jūsų priešai ieškojo Achilo kulno senai, dar nuo 2015 metų kai jūs pradėjote savo kampaniją. Jie išbandė ir vieną, ir kitką, bet tai nesuveikė. Tačiau ši medicinos operacija suveiks. Ar jūs tikrai ketinate sakyti, kad medicinos ekspertai melagiai ir melagingos naujienos? Ar apie tai galojate? Patikėkite manimi, tai nesuveiks. Jūs žinote, kad aš teisus. Per pastaruosius šimtą metų medicinos propaganda laimi. Kaip jūs galite tam pasipriešinti, ypač per patį vidurį dabartinės šūdinos audros? Jei man rūpėtų teisybė, aš irgi dvejočiau. Laimei, aš esu aukščiau viso šito. Paklausykite savo seno protingo dėdės. Prarykite karčią piliulę su saldumynu. Jūs esate savo srities profesionalas. Sandorio menas. Šiuo atveju, sandoris yra gyventi, kad būtų galima kovoti kitą dieną. Jūs nutapėte paveikslą “didysis ekonomikos atsigavimas”, o jį dabar apipurškia su garfiti. Štai ką daro priešai. Jeigu norėtumėte, aš turiu įdomios informacijos apie Biden ir Bernie.“

Mokytojas pasižiūri į savo telefoną. “Jis numetė ragelį,” pasakė savo vairuotojui.

Jis greit mokosi,” pasakė vairuotojas.

Abu juokiasi.

Ką jūs pasakysite Popiežiui?” klausia vairuotojas.

“Aš liepsiu jam savo didelę burną laikyti užčiauptą. Bet jei jis to negalės padaryti ir norės į tai įtraukti Dievą, mes padirbėsime su formuluote. Pakeisime į Gamtą. Tai švelniau. Gamta turi savo būdus. Tai reikia gerbti. Dievas suteikė mums intelektą dirbti su Gamta ir priemones išvystyti medicinos mokslą. Alopatai tai išgydytojai. Vykdykite jų rekomendacijas. Kažką panašaus. Pakeliui lėktuve aš sugalvosiu keletą citatų. Būsi šalia manęs. Tu nešiesi ginklą. Jie tavęs paprašys ginklo prieš mus įleidžiant į Vatikaną. Atiduok jiems. Žiūrėk tik tiesiai priešais save. Nežiūrėk pro jokias atviras duris. Kas žino ką tu gali ten pamatyti? Aš nenoriu, kad kas nors mus pakviestų kaip liudininkus būsimoje teismo byloje…”

Jūs kaip visada atidus,” vairuotojas sako.

“Atidus detalėms, bet visiškai beatodairiškas kai tai liečia bendrą planą. Sakyk melą taip įžūliai, kad niekas negalės patikėti jog tai melas.”

Baltuosiuose Rūmuose prezidentas žengia ant podiumo ir atsisuka į kamerą. Jis galvoja, kas nutiktų jei jis ne pagal scenarijų imtų ir pasakytų, ar jūs žinote, kad tikriausiai dešimt tūkstančių žmonių Vašingtone, kurie žino, kad šioje korona viruso situacijoje kažkas keisto. Visas su gripu susijęs dalykas. Ligų kontrolės ir prevencijos centras (CDC) sako, kad kiekvienais metais JAV nuo paprasto gripo miršta trisdešimt tūkstančių žmonių ir apie milijoną gripo atvejų—bet niekas ŠITO nevadina epidemija. Akcijų birža negriūna del ŠITO.  Niekas netaiko ŠITAM karantino. Jie nežaistų viso ”Kovo beprotybės” turnyro tuščiose arenose dėl ŠITO. Kas po galais vyksta?

Prezidentas pradeda kalbą tautai.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s