Kaip prisijaukinti žmoniją: dresiravimo pradžiamokslis

Smagu tave vėl matyti. Jau kurį laiką nesilankėte. Jūs esate čia, nes jūsų darbdavys nori, kad jus atliktumėte testą?


Teisingai, daktare. Tai daugiau ar mažiau įsakymas. Jei neklausysiu, nebegalėsiu dirbti įmonėje. Aš prarasiu darbą.


Ir jūs nenorite darytis testo?


Yra problemų su testu.


Kokios problemos?


Problemos su ciklų skaičiumi.


Nesupratau.


Ar jūs žinote, kad jie PGR testą atlieka ciklais?


Deja,  niekada apie tai negirdėjau. Apie ką jūs kalbate?


Na, jie paima tepinėlio pavyzdį iš manęs. Tada jie mažytę mėginio dalį padidina daug kartų. Kiekvienas amplifikacijos apsukimas vadinamas ciklu.


Nuostabu.


Ciklo skaičius lemia rezultatą. Jei testą jie atlieka 36 ciklus ar daugiau, tuomet rezultatas beprasmis. Todėl pateikia daug klaidingai teigiamų rezultatų. Taigi, mane galėtų lengvai užregistruoti kaip „užkrėstas virusu“, jei ta laboratorija naudoja per daug ciklų.


Kur jūs gaunate visą šią informaciją?


Iš daugybės šaltinių.


Paminėkite bent vieną.


Dr. Anthony Fauci.


Tikrai?


Taip, daktare. Leiskite man jums perskaityti jo pateiktą pareiškimą. 2020 m. Liepos 16 d. „… Jei teks [atlikti testą], kurio slenksčio ciklas siekia 35 ar daugiau ciklų … tikimybė, kad jis bus replikacijai tinkamas [ dar žinomas – tikslus], yra labai nedidelis …beveik niekada negalima užauginti viruso  [aptikti tikrą teigiamą rezultatą] iš 37 slenksčio ciklo… netgi 36… “.


Įdomu. Kiek šių ciklų naudoja laboratorijos, kai jos atlieka testą?


FDA ir CDC rekomenduoja iki 40 ciklų ieškoti viruso įrodymų.


Ar esate tikras, kad jūs nemaišote informacijos?


Ne, daktare, aš ne. Tai labai paprasta.


Priežastis, dėl kurios klausiu – jei tai, ką sakote tiesa, tuomet milijonams žmonių neteisingai diagnozuota COVID-19. Ar jūs tai suprantate?


Aš suprantu. Bet šiuo metu nerimauju, kas man nutiks, jei darysiuosi testą.


Aš nesu tikras, ko jūs norite iš manęs.


Na, aš tikėjausi gauti iš jūsų pažymą, kuriame rašoma, kad neturėčiau darytis testo. Nes yra didelė tikimybė gauti klaidingai teigiamą rezultatą.


Aš negaliu to padaryti.


Kodėl gi ne?


Nes tuomet netiesiogiai prieštaraučiau prieš PGR testo rezultatus ir dėl jo patikimumo.


Ir kas tada nutiktų?


Valstybinė medicinos taryba galėtų atimti mano licenciją – teisę  verstis medicina.


O ar tiesa nesvarbi? Ar nėra svarbūs faktai?


Leiskite man būti atviram. Manau, jūs neteisingai interpretuojate tai, ką skaitėte.


Kodėl jūs taip sakote?


Nes jei esate teisus, tuomet visi medicinos ekspertai būtų neteisūs. Ir nemanau, kad jie klysta. Testas tikrai tinkamas naudoti.


Iš kur jūs žinote?


Nes jie nepadarytų tokios gigantiškos klaidos.


Žmonės daro klaidų. Net ekspertai. Ar norėtumėte pamatyti mano dokumentus?


Tai nėra būtina. Gali būti, kad jūs esate pasiklydę medicininėje dezinformacijoje. Šiais laikais šios dezinformacijos apstu. Turėtumėte laikytis oficialių nurodymų. Eikit ir, darykitės testą. Tokia būtų mano rekomendacija.


Jei rezultatas klaidingai teigiamas, turėčiau savaitei ar dviem izoliuotis. Kiti žmonės turėtų išsikraustyti iš mano namų. Ir tuomet jie turėtų darytis testus. O jei pradėsiu kosėti, krės šaltis ir karščiuosiu, tuomet mane labai spaus, kad vartočiau vaistus ir galbūt taikytų kitus būdus prieš mane. Žinote, kaip pvz. su toksiškais vaistais – tokiais kaip, REMDESIVIRU. Kai iš tikrųjų man būtų tiesiog  peršalimas – ORGANIZMO DETOKSIKACIJA.


Jūs darote įvairias išvadas. Manau, kad turėtumėte pasikalbėti su COVID patarėju. Galbūt dar padėtų trumpas terapijos kursas.


Turite omenyje psichologinę terapiją?


Galėčiau jus nukreipti pas patikimą žmogų.


Manote, kad aš esu šiek tiek trenktas?


Gal tiesiog šiek tiek pačiuožęs. Būna. Neinformuotas nuomones turintys žmonės moka įtikinėti. Galbūt esate „jų įtakoje“.


O gal jūs, daktare. Daugelis taip vadinamųjų ekspertų atsilieka nuo informacijos.


Aš tai atmetu. Kiekvieną dieną praleidžiu pagal galimybes padėti žmonėms. Šiais laikais nėra lengva, patikėkite. Aš naudoju visas savo žinias ir patirtį tam, kad galėčiau daryti įtaką.


Na, tada žinote, kaip jaučiuosi, kai teigiate, kad esu psichiškai išsibalansavęs.


Yra skirtumas. Siūlau profesionalią nuomonę. Šioje srityje jūs nesate profesionalas.


Siūlau peržiūrėtu jums mano atneštus įrodymus, dokumentus. Jie gali sutrikdyti jūsų saldų gyvenimą.


To nenutiks.


Iš kur jūs žinote?


Nes aš remiuosi aukščiausiais autoritetais. FDA, CDC, Pasaulio Sveikatos Organizacija. Aš stoviu ant tvirto mokslinio ir teisinio pagrindo.


Teisinis pagrindas? Ar jūs manote, kad galėčiau jūs paduoti į teismą? Būkite tikri, niekada neeikvosiu savo laiko ir jėgų. Jūs, mums esate neįkainuojamas. Jūs būsite saugus su mumis. Bet tai nereiškia, kad remiatės faktais.


Žinote, jūsų žmona ir sesuo skambino į biurą. Jos sakė, jog nori, kad atkalbėčiau jūs ir įtikinčiau, kad remiatės klaidinga informacija. Jie jaudinasi dėl jūsų.


Štai ką dar galite pridėti prie mano idėjų krūvos. Tyrimų laboratorijos niekada neinformuoja paciento ar alopato, kiek ciklų jie naudoja PGR tyrime. Galite pasitikrinti su savo darbuotojais. Šio skaičiaus nerasite nė vienoje laboratorijos ataskaitoje.


Mes naudojame puikią laboratoriją. Aš neabejoju jų darbu.


Taigi jūs kontroliuojate viską. Jūs idealus.


Man liūdna pranešti, kad tai paskutinis mūsų susitikimas. Nebematysiu jūsų kaip paciento. Kai surasite naują mediką, praneškite apie tai mūsų biurui, ir mes jam persiųsime jūsų medicininę kortelę.


Labai gerai, daktare. Jūs išlaikėte testą.


Ką…? Apie ką jūs kalbate?


Dabar dirbu kontaktiniu sekliu. Manęs paprašė užeiti ir užduoti jums keletą klausimų ir išsiaiškinti jūsų požiūrį dėl PGR testų. Valstybinė Medicinos Taryba gavo vieno iš jūsų pacientų – Džono Džonso – skundą.


Mane prieš kelis mėnesius Taryba išteisino. P. Džonsas atėjo į mano namus 4 val. sekmadienio rytą. Jis elgėsi isteriškai. Jis nugirdo, kai vieną vieną popietę jis sėdėjo mano laukiamajame, ten buvo dar vienas pacientas, kurio testas  buvo teigiamas. Ponas Džounsas išsigando, kad iš to paciento galėjo pasigauti COVID. Bet matote, kad to kito paciento testas  nebuvo teigiamas. Visa tai buvo gandas. Tą savaitgalį mes su žmona buvome ne mieste, o ponas Džonsas atėjo į mano namus. Buvome ne ryšio zonoje. Mano kolegos  turėjo priimti jo skambutį, bet dėl ​​kažkokių priežasčių jie to nepadarė.


Taip, daktare, mes visa tai žinome. Nepaisant to, mes norėjome jūs patikrinti. Tik tam, kad įsitikintume.


Aš esu prieš tokius patikrinimus. Mes juk negyvename policinėje valstybėje.


Tiesą sakant, kai kuriais atžvilgiais mes esame. Tai būtina.


Visa ta informacija, kurią man ką tik kišote, apie testą, ciklus, dr. „Fauci“, laboratorijas ir pan.


Visa tai tiesa. Bet mes turime to nepaisyti.


KĄ?


Tai nepaprastoji padėtis. Ir šioje situacijoje turime vykdyti nurodymus. Jei to nedarysime, visa sistema subyrės kaip kortų namelis ir dėl to mes paskęstume chaose.


Ką??


Nesijaudinkite, daktare. Kaip jau sakiau, jus esate neįkainuojamas mums. Jūs esate apsaugotas. Nebent jūs nuliūdino tai, ką aš jums atvirau patikėjau ankščiau minėtą informaciją.


Ne … ne … man viskas gerai. Tiesiog sukrėtė tai, kad sužinojau jog, jūs veikiate slapta. Kadangi jūs esate mano pacientas. Tai mane sutrikdė.


Aš suprantu. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai likti savo vėžiose. Jūs paremiate mus, mes remiame jūs.


Žinoma…ačiū.


Jokiu problemu. Aš eisiu dabar. Šiomis dienomis visi esame Naujoje Normalioje (Ketvirtoji Pramonės Revoliucija) padėtyje. Niekada negalite žinoti, kas užeis pro jūsų duris. Jei kada nors jausite, kad juntate paranojos simptomus, siūlau kreiptis į psichiatrą. Galėčiau rekomenduoti labai patikimą žmogų …

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s